Каталог - Zipp-LOck

Пакети з замком zip lock. Використання в бізнесі й у побуті

Зручні, якісні та міцні пакети з зіп замком вже давно стали популярними. Це відмінний варіант пакування, що гарантує збереження продукції, а також незамінна річ у побуті.

Zip lock пакети бувають абсолютно різних розмірів: від зовсім маленьких (40х60мм) до великих (250х300мм). 

Купити пакети з замком zip lock Ви можете в нашій компанії, яка вже 5 років займається постачанням продукції по всій Україні. Ми як ніхто інший знаємо й розуміємо, як і де можна використовувати нашу продукцію zip lock.

Пакети зіп лок для пакування товару

В умовах пандемії вимоги до пакування посилилися, тому всі без винятку компанії малого, середнього й великого масштабу стежать за безпекою та прагнуть відповідати всім нормам.

Купити зіп пакети в компанії Ziplock Ви можете в абсолютно різних форматах (розмір, колір та ін.). Ми пропонуємо:

 • пакети з замком zip lock прозорі;
 • кольорові зіп пакети;
 • чорні;
 • з логотипом.

Вибір за розміром також широкий. Вся продукція виготовляється на сучасному європейському обладнанні.

Завдяки якісному пакуванню Ви можете підвищити статус свого товару. Зіп пакети з логотипом стануть фішкою Вашої компанії, і, як наслідок, позитивно вплинуть на розвиток Вашого бізнесу. Адже, як відомо, більшість людей зберігають зручну упаковку, а наявність вдома пакетів з назвою або значком компанії зайвий раз нагадує покупцеві про Вас, виконуючи таким чином рекламну функцію.

Пакети із зіп застібкою. Використання в побуті

Пакети zip lock купити корисно і для будинку, адже у них є маса позитивних функцій:

 • замороження продуктів;
 • сортування дрібних деталей;
 • пакування речей у відрядження або в подорож;
 • захист гаджетів (на кухні, в мокру погоду, в курному й брудному приміщенні).

Пакети із застібкою zip lock – часом просто незамінна річ. Заморозивши овочі, фрукти, м’ясо та ін., Ви можете бути впевнені: продукти будуть надійно захищені від зовнішніх впливів, збережуть свій колір, смак і аромат.

Наші пакети міцні та герметичні, тому їх можна використовувати неодноразово. Вони ідеально підходять для сортування дрібних деталей конструктора та інших іграшок. Зручно зберігаються в пакетах гвинтики, болтики, гайки.

Якщо Ви любите готувати, використовуючи відеорецепти, рекомендуємо захищати планшет або телефон надійним пакетом із застібкою, щоб на нього не потрапляли жир, бризки, сипучі продукти. Так Ви істотно продовжите термін служби свого гаджета.

У великих пакетах із застібкою zip lock зручно зберігати інструкції від побутової техніки, документи, шнури та іншу гарнітуру. Така упаковка допоможе навести в домі порядок і поліпшити ергономіку в дизайні.

Де купити пакети zip lock оптом в Україні?

За запитом «зіп пакети купити Україна» пошукова система видає безліч результатів. Компанії пропонують продукцію за різними цінами і на різних умовах.

Що пропонуємо ми:

 • якісний товар за доступною ціною;
 • зручні для Вас умови постачання;
 • приємне спілкування, в результаті якого будуть обов’язково досягнуті домовленості, вигідні для клієнта;
 • лояльна цінова політика;
 • швидкі терміни виконання замовлень.

Компанія Ziplock цінує кожного клієнта. Ми здійснюємо поставки оптовими партіями в будь-яку точку України. Постійне розширення асортименту, вдосконалення виробничого процесу, поліпшення логістики – все це робиться для того, щоб замовник отримав якісні пакети із застібкою zip lock в максимально короткі терміни.

Ми подбаємо про те, щоб Ваш товар був надійно і красиво упакований!

Зв’язуйтесь з нами будь-яким зручним способом і отримуйте вигідну пропозицію від виробника.