Про нас - Zipp-LOck

Про нас

Виробництво пакетів зіп лок

Ziplock – відносно молода компанія, яка вже встигла зарекомендувати себе на ринку. Ми займаємося виробництвом і продажем популярного виду пакування – пакети zip lock.

У нас Ви можете замовити продукцію під індивідуальні потреби Вашого бізнесу. 

Наша компанія використовує сучасне обладнання, на якому виготовляються міцні та якісні пакети.

Виробництво пакетів із замком zip lock

У штаті Ziplock працюють досвідчені співробітники, які пильно стежать за якістю продукції. Виробництво пакетів слайдерів постійно модернізується.

Під замовлення ми наносимо на продукцію логотип будь-якої складності. Брендована упаковка значно підвищує статус Вашого товару і розкручує торгову марку, виконуючи одночасно рекламну функцію.

Наша компанія при виробництві зіп пакетів керується такими принципами:

  • висока якість продукції – в пріоритеті;
  • швидкі терміни виконання замовлення;
  • гнучка цінова політика;
  • уважність до деталей.

Виробництво пакетів зіп лок Україна у нас – налагоджений роками процес, в результаті якого кожен клієнт отримує продукцію, що повністю відповідає його вимогам.

Виробництво зіп пакетів в Україні

Багато хто звик думати, що подібну продукцію вигідніше замовляти в Китаї, однак поспішаємо Вас запевнити: це не так. Повністю автоматизоване обладнання дозволяє нам формувати вигідні ціни на пакети зіп лок, виробництвом яких займається наша компанія.

Гріпери (те ж саме, що і пакети із застібкою zip lock) набагато вигідніше замовляти на території нашої країни через низькі витрати на транспортування. Доставлення продукції в будь-яку точку України буде коштувати зовсім недорого. Ми здійснюємо пересилку транспортними компаніями Нова пошта та Делівері.

Виробництвом гріпера в Україні займаються зараз багато компаній, але ми впевнені, що саме Ziplock зможе запропонувати Вам кращі умови співпраці.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що ми врахуємо всі Ваші побажання в процесі виробництва пакетів zip lock

У нашому арсеналі ще багато ідей, як зробити так, щоб ще більше вдосконалити нашу продукцію. Адже світ не стоїть на місці, а вимоги ринку постійно підвищуються. Тому ми плануємо не тільки їм відповідати, але робити ще краще та якісніше.

Зв’язуйтеся з нами за контактними телефонами, вказаними на сайті, й ми обов’язково проконсультуємо Вас детально з усіх питань.